اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 40201 مورخ:[1399-10-11 12:34:01]
 محدودیت‌های جدید از روز شنبه اعمال می‌شود/ تعطیلی بازار به جز واحدهای سطح «یک» در شهرهای قرمز
فرماندار مرکز مازندران:

محدودیت‌های جدید از روز شنبه اعمال می‌شود/ تعطیلی بازار به جز واحدهای سطح «یک» در شهرهای قرمز

فرماندار مرکز مازندران در خصوص برخی شنیده‌ها مبنی بر تعطیلی مجدد بازار در شهرهای قرمز گفت: محدودیت‌ها قاعدتاً از روز شنبه در شهرهای قرمز اعمال می‌شود و لذا تعطیلی واحدهای سطح 3 و 4 قطعی و صددرصد است؛ اما به احتمال کمتری واحدهای سطح دو نیز مشمول تعطیلی خواهند شد.

به گزارش مازند اصناف؛ عباسعلی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص برخی شنیده‌ها مبنی بر آغاز محدودیت‌های جدید در شهرهای قرمز استان و از جمله تعطیلی بازار در این شهرها، اظهار کرد: محدودیت‌ها قاعدتاً از روز شنبه در شهرهای قرمز اعمال می‌شود.

وی افزود: به طور کلی، بررسی همه شهرها، هفتگی بازنگری می‌شود و در خصوص آن تصمیم‌گیری می‌شود.

فرماندار مرکز مازندران خاطرنشان کرد: بیشترین علت ابتلا به کرونا در استان به دورهمی‌ها بر می‌گردد و تقریبا 41 درصد مبتلایان استان به دلیل رفت‌وآمدهای فامیلی اتفاق می‌افتد.

رضایی گفت: این در حالی است که 20 درصد به دلیل خرید و 18 درصد به دلیل مراجعه به دستگاه‌های اداری است و آنچه باید سختگیرانه‌تر گرفت پرهیز از دورهمی است نه تعطیلی بازار و اگر مردم رعایت کنند، شاهد تعطیلی بازار نخواهیم بود.

وی در خصوص احتمال تعطیلی واحدهای درجه دو، سه و چهار به خبرنگار ما پاسخ داد: تعطیلی واحدهای صنفی سطح 3 و 4 قطعی و صددرصد است؛ اما به احتمال کمتری واحدهای سطح دو نیز تعطیل خواهند شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا