اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39953 مورخ:[1399-09-08 14:08:01]
تخصیص 1000 تن سهمیه روغن خوراکی به مازندران/هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی نداریم
رئیس سازمان صمت مازندران اعلام کرد

تخصیص 1000 تن سهمیه روغن خوراکی به مازندران/هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی نداریم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: مقدار یک‌هزار تن روغن خوراکی جهت مصرف خانوار به استان مازندران اختصاص یافت که در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، شرکت تعاونی‌های مصرف و صنوف منتخب توزیع خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد:  مقدار هزار تن روغن خوراکی به استان مازندران اختصاص و توزیع خواهد شد.

وی افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده، مقدار یک‌هزار تن روغن خوراکی جهت مصرف خانوار به استان مازندران اختصاص یافت که در فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای، شرکت تعاونی‌های مصرف و صنوف منتخب توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان صمت مازندران خاطرنشان کرد: این سهمیه در کلیه شهرستان‌های استان از سوی عاملین جذب و توزیع خواهد شد.

قوانلو ادامه داد: مصرف روزانه روغن در مازندران روزانه بین 80 تا 90 تن است و عملا تزریق یک‌هزار تن روغن می تواند کمبود روزهای گذشته را جبران کند.

وی تصریح کرد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد متاسفانه برخی از شهروندان استان بسیار بیشتر از نیاز خود نسبت به خریدن روغن از فروشگاه‌ها در طی روزهای گذشته مبادرت کرده که در این فرصت از همه تقاضا می‌کنم با توجه به اینکه تامین روغن در طی روزهای آتی هم صورت خواهد گرفت بر اساس نیاز واقعی خود از فروشگاه‌ها خرید کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان با یادآوری اینکه هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی در سطح استان وجود ندارد؛ متذکر شد: از شهروندان سراسر استان تقاضا می‌کنم در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار، عدم درج قیمت، گران‌فروشی، عدم صدور فاکتور و غیره را به تلفن 124 اعلام کنند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا