اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39907 مورخ:[1399-09-01 14:57:01]
ششمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران برگزار شد
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران:

ششمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران برگزار شد

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران گفت: مجمع عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران و ششمین دوره انتخابات هیات مدیره همزمان با سایر استان ها با مشارکت 88 درصدی به صورت الکترونیکی برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف؛ عباس رمدانی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مجمع عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران و ششمین دوره انتخابات هیات مدیره همزمان با سایر استان ها پنج شنبه بیست و نهم آبان ماه به صورت الکترونیکی برگزار شد.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران با اعلام این خبر گفت : با توجه به بحران کرونا مجمع عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران و ششمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس همزمان با سایر استان ها در روز پنج شنبه بیست و نهم آبان ماه به صورت الکترونیکی برگزار شد.

عباس رمدانی افزود : با اوج گیری بیماری کرونا و دستورات صریح ستاد ملی مبارزه با کرونا، برگزاری مجامع عمومی که جلسات با حضور بیش از 15 نفر به صورت حضوری ممنوع شده و در همسویی با پروتکل‌های بهداشتی، نشست‌های هیئت مدیره سازمان و کمیسیون‌ها نیز در سال 99 به صورت مجازی برگزار شده است.

وی ادامه داد : پس از کارشناسی برای انتخابات الکترونیکی بر بستر بلاکچین، به دلیل اعتماد و امنیت برگزیده شد، استفاده از فناوری‌های نو، نیازمند جسارت و پذیرفتن مخاطراتی است که مسئولیت این تحول را پذیرفتیم ..

 رمدانی درخصوص برگزاری این انتخابات توضیخ داد : در ششمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نصر مازندران، 10 نفر در شاخه شرکت‌ها، 5 نفردر شاخه فروشگاه ها، 3 نفردر شاخه مشاوران و 4نفر در شاخه بازرس نامزد شدند که درنهایت 9 کاندیدا، با کسب حداکثر آراء موفق شدند سکان هدایت ششمین دوره هیات مدیره سازمان نصر مازندران را بر عهده بگیرند.

نایب رئیس نصر کشوراز برگزاری موفق این انتخابات ابرازخرسندی کرد و اظهار داشت : این انتخابات همزمان با مازندران در استان‌های تهران، گیلان، همدان، کرمان و قم انتخابات بر بستر بلاکچین  برگزار شده که آمار مشارکت خیره‌ کننده است.

وی افزود : انتخابات استان مازندران با مشارکت ۸۸/۲٪ مشارکت کنندگان با موفقیت شمارش و تایید گردید، ضمن عذرخواهی از اعضای صنف بابت مشکلات پیش آمده و تشکر از حضور پورشورمشارکت کنندگان، پیشگام بودن، پذیرفتن تغییر و سنت شکنی نیازمند پرداخت هزینه است و تجربه بدست آمده قطعا راه را برای دیگران هموار خواهد کرد.

رمدانی تصریح کرد : این اجلاس با حضور نماینده شورای مرکزی سازمان نصر کشور، مدیر حراست نصر استان، هیات نظارت و ستاد اجرایی انتخابات هیئت مدیره و بازرس همراه بود.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران  درپایان ضمن تبریک به اعضای هیات مدیره دوره جدید و آرزوی موفقیت برای یکایک این عزیزان، ابراز امیدواری کرد هیئت مدیره جدید که با ترکیبی شایسته شکل گرفته با برنامه ریزی دقیق بتواند در راه پیشبرد اهداف سازمان جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیتهای تجاری رایانه ای مجاز گام برداشته تا شعار ارجاع کار مردم به مردم تحقق یافته و حقوق دست اندرکاران این حرفه محترم شمرده شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا