اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39903 مورخ:[1399-08-29 15:24:01]
الزام واحدهای صنفی به دریافت کد سلامت/ نظارت بر بازار تشدید می‌شود
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

الزام واحدهای صنفی به دریافت کد سلامت/ نظارت بر بازار تشدید می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت:  با توجه به اهمیت مشارکت واحدهای صنفی و صنعتی در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی، ضروری است تمامی متصدیان واحدهای صنفی نسبت به ثبت مشخصات واحد صنفی خود در سامانه سلامت اقدام کنند.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد: مالکان واحدهای صنفی استان مازندران که تاکنون نسبت به ثبت مشخصات واحد خود در سامانه سلامت اقدام نکرده‌اند در اسرع وقت باید نسبت به این امر اقدام کنند.

وی افزود: در راستای مقابل با ویروس کرونا و بر اساس ضوابط اعلامی و با توجه به اهمیت مشارکت واحدهای صنفی و صنعتی در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی، ضروری است تمامی متصدیان واحدهای صنفی نسبت به ثبت مشخصات واحد صنفی خود در سامانه سلامت اقدام کنند.

 

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: چنانچه واحدی نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نکرد و کد مربوطه را دریافت نکند، بر اساس مقررات با او برخورد خواهد شد.

قوانلو تصریح کرد: کلیه واحدهای صنفی و صنعتی موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل و همچنین ملزم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی با رعایت حفظ سلامت خود و دیگران هستند.

وی در پایان متذکر شد: اجرای گشت مشترک بازرسی از سوی سازمان با حضور دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی و برخی دستگاه‌های مرتبط، به صورت منظم و مستمر برای نظارت بر رعایت مسائل بهداشتی از سوی اصناف در حال انجام است و در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این خصوص با واحد صنفی متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 


» برچسب ها : , الزام , واحدهای , صنفی , دریافت , کد , سلامت , الزام , واحدهای , صنفی , دریافت , کد , سلامتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا