اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39885 مورخ:[1399-08-27 15:25:01]
 اصلاح طرح یک‌فوریتی الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی/واریز ماهانه 120 هزار تومان به حساب هر ایرانی
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد

اصلاح طرح یک‌فوریتی الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی/واریز ماهانه 120 هزار تومان به حساب هر ایرانی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از اصلاح طرح یک‌فوریتی الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی در جلسه امروز مجلس خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز بندهایی از طرح یک‌فوریتی الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی اعاده شده از شورای نگهبان اصلاح کردند.

گفتنی است شورای نگهبان دو ایراد به مصوبه مجلس گرفته بود که در وهله اول 60 میلیون نفری که در این طرح عنوان شده، مشخص نیستند و همچنین ایراد دیگر شورای نگهبان آن بود که منابع مالی مطمئن برای اجرای این طرح وجود ندارد.

علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: این طرح از سوی نمایندگان مجلس اصلاح و از سوی شورای نگهبان رفع ایراد شد.

وی افزود: مبلغ 30 هزار میلیارد تومان اعتبار برای این طرح مصوب شد و همچینین توافق با منبع تامین منابع مالی با دولت نیز صورت گرفت.

عضو مجمع نمایندگان مازندران خاطرنشان کرد: این اعتبار برای 62 میلیون نفر در نظر گرفته شده است و بنا است از محل فروش اموال مازاد دولت تامین شود.

بابایی کارنامی ادامه داد: بنا است ماهانه مبلغ 120 هزار تومان برای شش ماهه دوم سال جاری یعنی حد فاصل اول مهرماه تا پایان سال به حساب هر نفر واریز شود./بلاغ

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا