اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39879 مورخ:[1399-08-26 14:04:01]
۶ واحد صنفی در قائمشهر پلمب شد
فرماندار قائمشهر:

۶ واحد صنفی در قائمشهر پلمب شد

فرماندار قائمشهر از پلمب ۶ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت محدودیت‌های کرونایی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ یحیی یوسف پور روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : از ابتدای اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های مرتبط با شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۹۵ درصد از واحدهای صنفی و بازاریان قائمشهری این محدودیت ها را رعایت کرده اند.

وی با اعلام اینکه در شرایط کنونی همه باید محدودیت ها را رعایت کنند، افزود : تاکنون در بازرسی های به عمل آمده ۲۰۰ واحد صنفی تذکر دریافت کرده اند.

فرماندار قائمشهر از مردم و کسبه ها خواست تا برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان پروتکل های بهداشتی را رعایت و از تجمعات پرهیز کنند.

بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ، گروه های شغلی سطح ۲ ، ۳ و ۴ از بیستم آبان ماه از ساعت ۱۸ به بعد حق فعالیت ندارند.

بستری ۱۰۱ بیمار کرونایی

یوسف پور همچنینی از بستری بودن ۱۰۱ بیمار کرونایی در بیمارستان های رازی و ولیعصر این شهرستان خبر داد و گفت : نگران عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و عادی انگاری شرایط هستیم.

وی افزود : هیچ کس نباید ویروس کرنا را دست کم بگیرد. همه باید برای ریشه کن شدن این ویروس، پروتکل های بهداشتی اعم از استفاده از ماسک، شست و شوی مکرر دست ها و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم.

فرماندار شهرستان قائمشهر در پایان با اعلام اینکه بیش از ۶۵ درصد شهروندان از ماسک استفاده می کنند، گفت: این میزان کافی نیست و همه مردم باید برای حفظ سلامتی خود و عزیزانشان از ماسک استفاده کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا