اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39859 مورخ:[1399-08-24 14:18:01]
هشت واحد صنفی متخلف کرونایی در بابل پلمب شد

هشت واحد صنفی متخلف کرونایی در بابل پلمب شد

فرماندار بابل گفت که هشت واحد صنفی متخلف در این شهرستان به خاطر عدم رعایت محدودیت‌های جدید کرونایی طی سه روز گذشته پلمب شد.

به گزارش مازند اصناف؛ قربانعلی ولی زاده بورا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از بیستم آبان ماه جاری که محدودیت های جدید کرونایی از جمله تعطیلی واحدهای صنفی از ساعت ۱۸ به اجرا درآمد ، از ۶۳۰ واحد صنفی در  بابل بازدید به عمل آمد که در نهایت هشت واحد صنفی متخلف که موارد بهداشتی را رعایت نکردند و فعالیت بیش از  ساعت  ۱۸ داشتند پلمپ شد.

وی گفت : در بازرسی های انجام شده تنها ساعت کاری ملاک بازرسی نیست بلکه رعایت نکات بهداشتی و اجرای درست پروتکل‌ها از جمله اولویت ها در بازرسی ها می باشند.

 فرماندار بابل افزود :  رعایت پروتکل های بهداشتی در فروشگاه‌های مواد غذایی بسیار مهم است و در سه روز گذشته همزمان با آغاز طرح  محدودیت های  کرونایی تعداد هشت واحد متخلف به تعزیرات و ۱۲ واحد صنفی  به مراجع قضایی نیز معرفی شدند.

وی بیان کرد :  پنج واحد خبازی و آشپزخانه در بخش‌های بابل به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اخطار دریافت کردند که تا ۴۸ ساعت آینده اگر خود را به استانداردهای لازم نرسانند پلمب خواهند شد.

وی اضافه کرد :  هشدار ما به تمامی صاحبان تالار و  فست فود ها آن است که به هیچ عنوان برای سرویس دهی مشتریان را در واحد خود جمع نکنند بلکه خدمات آنها باید از طریق بیرون بر انجام گیرد .

 فرماندار بابل اظهار داشت:  تمامی واحدهای صنفی که به خاطر تخلف پلمب شوند تا ۲۰ آذر پایان یک ماهه طرح محدودیت‌های کرونایی اجازه فعالیت نخواهند داشت.

وی از تمامی اصناف و مردم خواست تا محدودیت زمانی تعطیلی از ساعت ۱۸ را جدی بگیرند و از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلف در این زمینه با شماره  ۱۲۴ تماس بگیرند تا بازرسان در کوتاه ترین زمان کار خود را انجام دهند.

 ولیزاده گفت : هدف از اجرا و نظارت این پروتکل ها آن است که تمام بابلی ها با رعایت سه مثلث طلایی استفاده از ماسک، رعایت فاصله یک و نیم متری و شست و شوی درست دست ها اجازه طغیان گسترده کرونا در موج سوم را ندهند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا