اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39850 مورخ:[1399-08-23 16:55:01]
تشکیل صف‌های طولانی روغن در بابل صحت ندارد/واحدهای عرضه حق فروش کالای اضافی به مردم را ندارند
فرماندار بابل:

تشکیل صف‌های طولانی روغن در بابل صحت ندارد/واحدهای عرضه حق فروش کالای اضافی به مردم را ندارند

قربانعلی ولیزاده بورا با بیان اینکه تشکیل صف‌های طولانی در مقابل فروشگاه‌ها در بابل صحت ندارد؛ گفت: واحدهای عرضه کننده روغن حق فروش اجباری کالا را به مردم ندارند و در صورت مشاهده، شدیدا برخورد می‌کنیم.

به گزارش مازند اصناف؛ قربانعلی ولیزاده بورا در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص برخی شنیده‌ها مبنی بر کمبود روغن در این شهرستان و متعاقبا تشکیل صف‌های طولانی در مقابل فروشگاه‌ها و همچنین اجبار خرید برخی کالاها به همراه دریافت روغن، اظهار کرد: این شنیده‌ها صحت ندارد و اگر مصداقی وجود دارد به ما اعلام کنید، شدیداً برخورد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه واحدهای عرضه کننده روغن حق فروش اجباری کالا را به مردم ندارند؛ افزود: بازرسان ما در حال رصد بازار هستند و سهمیه روغن شهرستان میان فروشگاه‌ها و مکان‌های عرضه توزیع شده است و در حال عرضه به مردم هستند.

فرماندار بابل خاطرنشان کرد: 70 تن سهمیه روغن بابل تماما میان واحدهای عرضه در سطح شهر توزیع شده است تا مشکل کمبود روغن که یک مشکل سراسری در کل کشور است، به حداقل خود برسد.

ولیزاده بورا میزان همراهی اصناف را در اجرای طرح جدید محدودیت‌های کرونایی و فعالیت کسبی تا ساعت 18 را حدود 90 درصد اعلام کرد و گفت: طی روز گذشته نزدیک به 10 واحد صنفی متخلف، پلمب شدند.

وی متذکر شد: دغدغه اقتصادی کسبه و صنوف را به درستی درک می‌کنیم، اما در شرایط فعلی، حفظ جان مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از هر چیز دیگری ارجع‌تر است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا