اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39846 مورخ:[1399-08-23 14:40:01]
 توزیع بیش از 760 تن روغن خوراکی در مازندران/300 تن روغن برای قنادی‌ها در نظر گرفتیم
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

توزیع بیش از 760 تن روغن خوراکی در مازندران/300 تن روغن برای قنادی‌ها در نظر گرفتیم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از توزیع بیش از 760 تن روغن وراکی طی روزهای اخیر در مازندران خبر داد و گفت: با توزیع 300 تن روغن برای قنادان و 500 تن برای بخش صنعت، مشکلات این بخش نیز به حداقل خواهد رسید.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت تامین روغن خوراکی مورد نیاز مردم در مازندران اظهار کرد: ما در حال توزیع روغن در شهرهای مختلف استان هستیم.

وی افزود: طی چند روز اخیر، بیش از 760 تن روغن در سطح استان توزیع کردیم و قاعدتا این رقم باید مصرف 10 روز استان باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: با وجود این میزان توزیع اما کمی کمبود هم داریم اما حدود 1200 تن روغن خوراکی ما سهمیه داریم که آرام آرام روانه بازار می‌کنیم.

قوانلو ادامه داد: البته یک مقداری از روغن‌های تولیدی واحدهای صنعتی مازندران نیز در راه است و این مقدار به بازار برسد، مشکلات به حداقل می‌رسد؛ هرچند که ما هم در حال تزریق روغن به بازار هستیم.

وی عنوان کرد: به آن شکل، کمبود روغن خوراکی در استان نداریم اما کمی ناهماهنگی وجود دارد که این موضوع به این بر می‌گردد که تا این روغن‌ها به کارخانجات حمل شود و سپس تصفیه شود و بازار برسد، کمی با چالش مواجه هستیم و رفته رفته اوضاع بهبود می‌یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پاسخ به گلایه‌مندی قنادان استان از کمبود روغن پخت شیرنی گفت: از آن‌جا که روغن مصرفی قنادی‌ها یک روغن خاص است که رسیدن آن نیز به استان همراه با تاخیر است؛ کمی کمبود وجود دارد.

قوانلو متذکر شد: در حال حاضر 300 تن روغن برای قنادان و 500 تن برای بخش صنعت در نظر گرفتیم که در حال توزیع آن در سطح استان هستیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا