اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39840 مورخ:[1399-08-21 21:56:01]
کشف 365 کیلوگرم قهوه غير مجاز در ساری/کارگاه غیرمجاز پلمب شد

کشف 365 کیلوگرم قهوه غير مجاز در ساری/کارگاه غیرمجاز پلمب شد

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از کشف 365 کیلوگرم قهوه غير مجاز از یک کارگاه تولیدی در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمد پور طی گفت‌وگویی از کشف 365 کیلوگرم قهوه غير مجاز از یک کارگاه تولیدی در شهرستان ساری خبر داد.

وی افزود: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز به خصوص مقابله با قاچاق کالا های اساسی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس امنيت اقتصادی در پی کسب خبری مبنی بر اينکه افرادی غير بومی اهل یکی از استان‌های کشور در شهرستان ساری با اجاره يک مکان غير بهداشتی و فاقد مجوز در تهيه، تولید و فروش مواد غذايی از نوع قهوه فعاليت می‌کنند، موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران خاطرنشان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و شناسایی کارگاه تولیدی با اخذ حکم قضائی با همکاری بازرسان سازمان صمت و دانشگاه علوم پزشکی استان به محل مورد نظر اعزام شدند.

محمدپور ادامه داد: در بازديد از کارگاه مربوطه، 365 کيلوگرم قهوه غيرمجاز و يک دستگاه ساخت و توليد قهوه به نام دی وی آر به ارزش 3 میلیارد ریال کشف شد.

به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران، اموال مکشوفه به سازمان جمع آوری و فروش اموال تمليکی تحويل و محل و مکان مورد نظر که فاقد هرگونه مجوز قانونی فعالیت بود، پلمب شد.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا