اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39637 مورخ:[1399-07-22 13:53:01]
چهار هزار و۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا در مازندران پرداخت شد

چهار هزار و۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا در مازندران پرداخت شد

استاندار مازندران گفت که تاکنون چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای خسارت دیده از کرونا در استان پرداخت شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در دیدار با معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواستار افزایش سهم استان از تسهیلات ارزان قیمت و مهلت پرداخت آن شد.

وی همچنین در این دیدار که مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت و مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند ، در باره بهره گیری حداکثری از ظرفیت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری، پرداخت تسهیلات به ۱۴ دسته از واحدهای تولیدی و خدماتی آسیب دیده از کرونا و تسهیلات مشاغل خانگی و بند الف و ب تبصره ۱۸ قانون بودجه بحث و تبادل نظر و رایزنی کرد.

استاندار مازندران در پایان این نشست از افزایش سهم تسهیلات استان در بخش های مختلف و پرداخت تسهیلات به واحدهای با اثربخشی ملی به عنوان نتیجه این نشست اشاره کرد و گفت : اختصاص تسهیلات قابل توجهی به چند پروژه مهم گردشگری روستایی، اصلاح نژاد دام و کشت گلخانه ای در این نشست مورد تصویب قرار گرفت.

حسین زادگان حمایت از واحدهای آسیب دیده از کرونا را یکی از مباحث مهم این نشست برشمرد افزود که در خصوص میزان تسهیلات و افزایش مهلت پرداخت برای این واحدها توافقاتی صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در مازندران افزایش سهم بری استان از تسهیلات کم بهره در مناطق روستایی و محروم را از جمله ی مهم ترین نتایج نشست با معاون وزیر کار اعلام کرد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا