اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39631 مورخ:[1399-07-21 12:57:01]
درخواست ذخیره‌سازی 40 هزار تنی مرکبات برای تامین بازار شب عید

درخواست ذخیره‌سازی 40 هزار تنی مرکبات برای تامین بازار شب عید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: درخواست تنظیم بازار میوه شب عید را با ذخیره‌سازی 30 تا 40هزار تن مرکبات ارائه دادیم که درصورت تعیین تکلیف به‌نفع خود باغداران است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو درباره وضعیت بازار مرکبات باتوجه به آغاز برداشت محصول در باغ‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: درخواست تنظیم بازار میوه شب عید را با ذخیره‌سازی ۳۰ تا ۴۰ هزار تن مرکبات ارائه دادیم که درصورت تعیین تکلیف به‌نفع خود باغداران است.

وی افزود: اگر درحال حاضر که باغداران درحال برداشت محصولات خود هستند تعیین تکلیف شوند به نفع باغداران است؛ چرا که درحال حاضر محصولات دست باغداران است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اضافه کرد: سال گذشته که بحث ذخیره‌سازی و تامین میوه شب عید در دستور کار قرار گرفت ازنظر قیمتی به نفع باغداران شد که امیدواریم امسال این موضوع زودتر تعیین تکلیف شود.

این مسؤول با اشاره به ذخیره‌سازی محصول مرکبات در پایانه روماک، خاطرنشان کرد: در این پایانه نیز پیش‌بینی ذخیره‌سازی تا بیش از ۱۰۰هزار تن محصول را داریم تا فصل برردشت دخیره سازی کنیم.

قوانلو در پایان گفت: درصورت تامین بازار شب عید و ذخیره‌سازی محصولات در پایانه روماک از نظر قیمتی به نفع باغداران خواهد شد که باید تعیین تکلیف شود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا