اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39629 مورخ:[1399-07-20 17:42:01]
اراضی صنعتی ۱۳ واحد تولیدی راکد در شهرک های مازندران فسخ شد
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران:

اراضی صنعتی ۱۳ واحد تولیدی راکد در شهرک های مازندران فسخ شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از فسخ قرارداد ۱۳ زمین واگذار شده به واحدهای تولیدی راکد در شهرک های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از شهرک های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: در راستای فعال سازی قراردادهای واگذاری و حق بهره برداری در شهرکها و نواحی صنعتی استان، در ششمین جلسه داوری حل اختلاف ۱۳ پرونده و قرارداد واگذاری راکد فسخ شد.

وی اظهار داشت: تمام قراردادهایی که علیرغم تخصیص زمین در شهرکها و نواحی صنعتی استان هیچ گونه ساخت و سازی در زمین تحویلی انجام نداده‌اند و آن را سالیان متمادی راکد نگه داشته اند فسخ و خلع ید می شوند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: برخی از قراردادهای واگذاری با توجه به تعهدات خود، در ساخت و ساز پیشرفت قابل توجهی نداشته و به دلایل مختلف، راکد بوده اند بنابراین پرونده آنها نیز جهت تعیین تکلیف، در دستور کار هیئت حل اختلاف و داوری موضوع فصل «و» قرارداد منعقد شده قرار خواهد گرفت.

موسوی با بیان اینکه بدنبال این فسخ قراردادها، آزادسازی و خلع ید انجام خواهد شد اظهار کرد: اراضی آزاد شده، در راستای جذب سرمایه گذاران دارای اهلیت، به متقاضیان واجد شرایط واگذار می شود.

وی تصریح کرد: در ششمین جلسه داوری و حل اختلاف، در مجموع ۲۳ پرونده بررسی که ۱۳ مورد به فسخ قطعی، هفت قرارداد مورد اعطای مهلت مجدد و سه پرونده نیز با توجه به پیشرفت فیزیکی و وضعیت پرونده، از دستور کار داوری خارج شدند.

۲۰ مهر ۱۳۹۹


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا