اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39625 مورخ:[1399-07-20 16:52:01]
 کشف اختلاس بانکی 5.8 میلیاردی در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

کشف اختلاس بانکی 5.8 میلیاردی در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف اختلاس بانکی در یکی از شهرستان‌های مرکزی استان و شناسایی و دستگیری متهم به ارزش ۵ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار مرتضی میرزایی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع اختلاس در یکی از شعب بانک‌ها در یکی از شهرستان‌های مرکزی استان، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و اقدامات فنی دریافتند، یکی از کارکنان بانک با سوء استفاده از جایگاه شغلی به صورت غیرقانونی از حساب چند مشتری همان بانک اقدام به برداشت غیرمجاز وجه کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران اظهار کرد: متهم پس از دستگیری در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شد اما با ارائه شواهد و قرائن موجود، لب به اعتراف گشود و به جرم خود اقرار کرد.

میرزایی با اشاره به اینکه برابر بررسی‌ها و نظر کارشناسان، ارزش ریالی اختلاس ۵ میلیارد و۸۷۰ میلیون ریال برآورد شده، افزود: در این ارتباط متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

وی خاطرنشان کرد: برابر دستورات قضائی؛ اقدامات قانونی برای استرداد و انتقال وجوه برداشت شده به حساب مشتریان بانک در دست اقدام است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا