اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39588 مورخ:[1399-07-13 15:16:01]
 اشتغال 83 هزار نفر در واحدهای صنعتی مازندران

اشتغال 83 هزار نفر در واحدهای صنعتی مازندران

83728 نفر در واحدهای صنعتی استان مازندران هم اکنون مشغول به فعالیت می باشند.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از سازمان صمت، حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در جلسه مجمع نمایندگان مازندران با اعضای شورای هم خانواده صنعت استان با اعلام این مطلب گفت: سرمایه گذاری صنعتی صورت گرفته بر اساس ارقام موجود در پروانه بهره برداری های صادر شده بالغ بر ده هزار میلیارد می باشد.

او با اشاره به اینکه متوسط زمان صدور جوازهای تاسیس در مازندران هم اکنون به کمتر از 2/5روز رسیده از صدور مجوز فعالیت شرکت های پخش در 14 روز خبر داد.

مهندس قوانلوتصریح کرد: هم اکنون استان مازندران به لحاظ صدور پروانه بهره برداری رتبه یازدهم در سطح کشور را دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ادامه اظهار داشت: یکی از سیاست های اصلی این سازمان حمایت از احداث واحد های بزرگ صنعتی در استان می باشد.

او با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست سال جاری بیش از دو هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی به بهره برداری رسید است از خلع ید زمین هایی که در شهرک های صنعتی افراد سرمایه گذار در سالهای قبل گرفته اما عملا هیچ کاری را انجام نداده اند خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان به تشریح شرایط ویژه و جنگ اقتصادی دشمن بر علیه کشورمان پرداخت و یادآور شد یقینا با همکاری ، اتحاد و همدلی سه قوه این شرایط سخت را پشت سر خواهیم گذاشت.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا