اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39580 مورخ:[1399-07-12 18:47:01]
توزیع نان صلواتی توسط ۴۰ نانوایی بابل در اربعین

توزیع نان صلواتی توسط ۴۰ نانوایی بابل در اربعین

مسؤول موکب فاطمه زهرا (س) شهرستان بابل با اعلام اینکه توزیع نان صلواتی توسط ۴۰ نانوایی از دیگر خدمات روز اربعین است، گفت: با هماهنگی اصناف مقرر شد اجناس و کالاها با تخفیف ۲۰ تا ۳۰درصدی به مردم ارائه شود.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدحسین طبرستانی‌راد امروز در ارتباط با برنامه‌های اربعین، اظهار کرد: با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته برنامه‌های مختلفی به‌مناسبت اربعین تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به برپایی ۱۲ ایستگاه توسط موکب فاطمه زهرای (س) شهرستان بابل افزود: در این ایستگاه‌ها خدمات مختلف اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی به مردم ارائه می‌شود.

عضو شورای مردمی اربعین به اطعام‌دهی ۲۵ هزار پرس غذا در روز اربعین در شهرستان بابل اشاره کرد و یادآور شد: ساعت ۹:۳۰ روزهای دوشنبه ۱۴، سه‌شنبه ۱۵ و چهارشنبه ۱۶ مهر ماه امسال مراسم عاشقان اربعین در شهرستان بابل برگزار می‌شود.

طبرستانی‌راد با بیان اینکه خدمت اربعینی از دیگر خدمات اربعین امسال است، تصریح کرد: با هماهنگی صورت گرفته با فرماندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی میز خدمت در روز اربعین برپا می‌شود.

وی با اعلام اینکه توزیع نان صلواتی توسط ۴۰ نانوایی از دیگر خدمات روز اربعین است، افزود: با هماهنگی اصناف مقرر شد اجناس و کالاها با تخفیف ۲۰ تا ۳۰درصدی به مردم ارائه شود.

مدیر موکب فاطمه زهرای (س) شهرستان بابل تصریح کرد: با همکاری بنیاد علوی توزیع ۳هزار سبد کالا و ۲هزار و ۵۰۰ کارت اعتباری در ۱۸۹ روستای سرپل‌ذهاب در دستور کار قرار دارد./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا