اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39569 مورخ:[1399-07-09 15:07:01]
تشدید نظارت‌های بهداشتی و کنترل قیمت در بازار مازندران/واحدهای متخلف پلمب می‌شوند
رئیس سازمان صمت مازندران:

تشدید نظارت‌های بهداشتی و کنترل قیمت در بازار مازندران/واحدهای متخلف پلمب می‌شوند

رئیس سازمان صمت مازندران از تشدید نظارت‌ها بر بازار مازندران در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کنترل قیمت‌ها خبر داد و گفت: آن دسته از واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، پلمپ خواهند شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در جلسه مشترک روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت و روسای اتاق اصناف شهرستان‌های استان، اظهار کرد: طرح نظارت بر بازار و واحدهای صنفی به جهت اجرای پروتکل‌های بهداشتی قوی‌تر از گذشته ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه، آن دسته از واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، پلمپ خواهند شد.

رئیس سازمان صمت مازندران با تقدیر از متصدیان واحدهای صنفی که مبادرت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌کنند؛ خاطرنشان کرد: در بررسی‌های بعمل آمده، بسیاری از واحدهای صنفی در سراسر استان الزامات بهداشتی را رعایت کرده و از این بابت از آن‌ها تشکر می‌کنیم.

قوانلو با بیان اینکه در برهه فعلی شعار ما این است، هم باید اقتصاد را حفظ کرد و هم به سلامت مردم و جامعه اهمیت داد؛ عنوان کرد: لذا با فرهنگ سازی در سطح بازار و رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانیم شیوع این ویروس را کنترل و تداوم فعالیت بازار را شاهد باشیم.

وی اعلام کرد: ما باید این روزها بار روی دوش جامعه پزشکی و حوزه سلامت را کم کنیم و این امر جز با رعایت هر چه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی محقق نمی‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ادامه به تداوم نظارت و بازرسی در سطح بازار تاکید کرد و گفت: نظارت هر چه بیشتر بر قیمت کالا و خدمات و رعایت مسائل بهداشتی با جدیت از سوی اتاق‌های اصناف و ادارات صمت شهرستانی پیگیری می‌شود.

قوانلو متذکر شد: در برهه فعلی شاهد فشار حداکثری امریکا و برخی دیگر کشورها بر کشورمان می‌باشیم، لذا باید تمام توان خود را با افزایش تولید، اشتغال و کنترل بازار در جهت ریشه‌کن کردن این فشار حداکثری به کار ببریم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا