اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39554 مورخ:[1399-07-08 14:06:01]
 کاهش 5 هزار تومانی هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران/روند نزولی قیمت ادامه دارد
بالاخره تخم مرغ کوتاه آمد؛

کاهش 5 هزار تومانی هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران/روند نزولی قیمت ادامه دارد

به گفته رئیس اتحادیه صنف مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران، قیمت تخم مرغ در بازار مازندران در شیب نزولی قرار گرفته است و نرخ امروز این کالا نسبت به هفته‌های قبل، کاهشی 5 هزار تومانی داشته است.

به گزارش مازند اصناف؛ کامران هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از کاهش 5 هزار تومانی هر شانه تخم مرغ به نسبت هفته‌های گذشته در بازار مازندران خبر داد.

وی افزود، قیمت امروز هر شانه تخم مرغ در بازار مازندران با یک‌هزار تومان کاهش به نسبت روز گذشته، به 30 هزار تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران خاطرنشان کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها و وضعیت موجود، روند نزولی قیمت تخم‌مرغ، ادامه خواهد داشت و طی روزهای آینده، قیمت‌ها رو به پایین، حرکت خواهد کرد.
 

هاشمی تصریح کرد: علت اصلی فروکش کردن قیمت نامتعارف تخم مرغ در بازار، قطع صادرات، اقدامات انجام شده برای افزایش تولید و همچنین آغاز توزیع تخم مرغ با قیمت مصوب در کشور است.

وی متذکر شد: قیمت هر کیلو مرغ نیز در بازار با حفظ ثبات طی هفته‌های اخیر در کانال 18 هزار تومانی قرار دارد و در نقاط گوناگون استان بین 18 تا 19 هزار تومان در معرض فروش قرار دارد.

گفتنی است نوسانات قیمتی تخم‌مرغ به ویژه در شهریور ماه امسال، قیمت این کالا را در مازندران به هر شانه 35 هزار تومان رسانده بود.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا