اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39515 مورخ:[1399-07-01 10:58:01]
بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در مازندران پرداخت شد

بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در مازندران پرداخت شد

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که تا کنون بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و صاحبان مشاغل رسته‌های مشمول در استان پرداخت شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران ، کامران اصغری روز دوشنبه در نشست شورای اداری ادارات زیرمجموع وزارت تعاون در مازندران  از بانکهای عامل خواست در پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از در استان سرعت بخشند.
وی تاکید کرد : پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان باید با رویکرد حفظ اشتغال و طرح های مهم اشتغالزا باشد و با نظارت از هر گونه انحراف در هزینه کرد این تسهیلات جلوگیری شود. 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران رسیدگی به وضعیت واحدهای مشکل دار را دیگر وظایف دستگاه متبوعش دانست و خواهان رفع مشکلات این واحدها در راستای حمایت از تولید و اشتغال شد.
بر اساس گزارش اولیه اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران ، در مرحله اول حدود ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات حمایتی برای واحدهای آسیب دیده از کرونا پیش بینی شد.
طبق آمار سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران ، ویروس کرونا حدود ۲۰ هزار میلیارد ریال به اقتصاد استان خسارت وارد کرد و بیش از ۲۶ هزار ۳۳۲ واحد اقتصادی آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات حمایتی ثبت نام کردند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا