اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39482 مورخ:[1399-06-24 11:59:01]
تداوم تعطیلی تالارها و رستوران‌ها در مازندران /هیچ کمبودی در عرضه ماسک نداریم
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

تداوم تعطیلی تالارها و رستوران‌ها در مازندران /هیچ کمبودی در عرضه ماسک نداریم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: باتوجه به وضعیت استان در برابر شیوع ویروس کرونا کماکان برخی مراکز پرتجمع همانند رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی در سطح استان تعطیل هستند.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو امروز درباره وضعیت بازارهای مازندران باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی در استان مازندران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، اظهار کرد: باتوجه به وضعیت استان در برابر شیوع ویروس کرونا کماکان برخی مراکز پرتجمع همانند رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی در سطح استان تعطیل هستند ولی بقیه مراکز در حال فعالیت هستند.

وی افزود: طی این مدت مردم همکاری خوبی داشتند و به توصیه‌ها توجه کردند که لازم است این همکاری و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی تداوم داشته باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه هیچ کمبودی در ارتباط با ماسک در سطح استان نداریم، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی در حال توزیع ماسک بین داروخانه‌های سطح استان است و ماسک به فراوانی در سطح داروخانه‌های استان وجود دارد.

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه میزان تورم مرداد ماه براساس آمار درصد بوده است، اضافه کرد: استان مازندران نسبت به سایر استان‌ها از کمترین تورم برخوردار بوده که نشان‌دهنده این است که نظارت بر بازارهای سطح استان نسبتا مناسب بوده است.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا