اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39460 مورخ:[1399-06-18 12:27:01]
سقوط بورس، بازار سکه و طلای دست دوم را داغ کرد/تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار امروز طلا
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر فروشان مرکز مازندران:

سقوط بورس، بازار سکه و طلای دست دوم را داغ کرد/تازه‌ترین قیمت‌ها از بازار امروز طلا

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، با اشاره به تداوم روند صعودی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روزهای آتی، گفت: سرمایه‌گذاران پس از خروج از بورس در حال سرمایه‌گذاری در بازار طلا، سکه و دلار هستند و با این روند، بازار خرید سکه و طلای دست دوم داغ شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین اتفاقات بازار طلا و سکه طی روز جاری، اظهار کرد: با شرایط فعلی بازار، بنظر می‌رسد قیمت‌ها در بازار طلا از اینی که هست هم بالاتر خواهد رفت.

وی افزود: قیمت طلا به نسبت روزهای گذشته، روند صعودی دارد، چرا که نرخ دلار طی این روزها دائما روند صعودی داشته و قیمت ان در بازار امروز از مرز 25 هزار تومان گذشته است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، با اعلام قیمت 11 میلیون و 500 هزار تومانی سکه امامی، خاطرنشان کرد: نیم سکه با قیمت 5 میلیون و 700 هزار تومان و ربع سکه با قیمت 3 میلیون و 200 هزار تومان نرخگذاری شد.

نصیری قیمت هر گرم طلا را طی روز جاری، یک میلیون و 118 هزار تومان اعلام کرد و افزود: پیش بینی ما روند صعودی قیمت‌ها رد روزهای آتی است.

وی با بیان اینکه سقوط و افت بازار بورس، اثر مستقیمی بر بازار سکه و طلا داشته است؛ تصریح کرد: سقوط بورس، بازار سکه و طلای دست دوم را داغ کرده است.


عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، تاکید کرد: روند بورس به‌ویژه طی سه ماهه نخست امسال به نحوی بود که همه می‌پنداشتند این روند صعودی و با سوددهی بالا است، اما اکنون به یکباره سیر نزولی آن آغاز شده است و با بی اعتمادی، غالبا فروشنده شده‌اند.

 

این فعال صنفی می‌گوید: سرمایه‌گذاران پس از خروج از بورس در حال سرمایه‌گذاری در بازار طلا، سکه و دلار هستند و با این روند، بازار خرید سکه و طلای دست دوم داغ شده است.

 

نصیری متذکر شد: فعلا بازار خرید طلای نو همچنان کساد و راکد است، اما بازار طلای دست دوم و آب شده به راه افتاده است و معاملات در این بازار، تکان خورده است.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا