اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39456 مورخ:[1399-06-17 20:15:01]
 29 واحد صنفی متخلف در بابلسر پلمب شد
فرمانده انتظامی بابلسر:

29 واحد صنفی متخلف در بابلسر پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از پلمب 29 واحد صنفي متخلف در اجرای طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحد های صنفی این شهرستان، خبرداد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از پلمب 29 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحد های صنفی این شهرستان، خبرداد.


وی افزود: با هدف پيشگيری و مقابله با تخلفات و ناهنجاری های اجتماعي در واحد های صنفی، طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحدهای صنفی در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، خاطرنشان کرد: در اين طرح مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومي ضمن بازديد و ارزيابي فعاليت های واحدهای صنفی، 29 واحد صنفي متخلف را به علّت تكرار تخلفات و عدم رعایت مقررات صنفی پلمب كردند.

اسدی ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان خصوصا اصناف و بازاریان با پلیس، اظهار کرد: تلاش پليس در كنار ساير ادارات و سازمان ها به منظور حفظ امنيت و سلامتي شهروندان تا قطع كامل زنجيره ويروس كرونا ادامه خواهد يافت.

فرمانده انتظامي شهرستان بابلسر با اعلام تداوم و تشديد اين طرح ها و اقدامات كنترلي و نظارتي پليس، از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را به مركز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , 29 واحد , صنفی , متخلف , بابلسر , پلمب , 29 واحد , صنفی , متخلف , بابلسر , پلمبمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا