اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39455 مورخ:[1399-06-17 19:44:01]
نتایج انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف بهشهر مشخص شد/رقابت تنگانگ نامزدها برای نشستن بر روی 5 صندلی اتاق

نتایج انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف بهشهر مشخص شد/رقابت تنگانگ نامزدها برای نشستن بر روی 5 صندلی اتاق

طی روز جاری، انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف بهشهر در رقابتی تنگانگ میان نامزدها برای نشستن بر روی کرسی هیئت رئیسه انجام و نفرات منتخب مشخص شدند.

به گزارش مازند اصناف؛ پیش از ظهر امروز، انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان بهشهر در محل اداره صمت این شهرستان با حضور هیئت نظارت و روسای 34 اتحادیه صنفی این شهرستان برگزار شد.


بر اساس این گزارش، پس از پایان انجام انتخابات و شمارش آرای مأخوذه در نهایت علیرضا صدیق با ۲۰ رأی حائز حداکثر آرا در میان نامزدهای انتخاباتی شد.

گفتنی است در پایان شمارش آراء، اکبرپور با ۱۸رای، سید محمد محمدی با ۱۷ رای، اکبر محمدی با ۱۴ رای، عباس عسگریان با ۱۴ رای، محمد مهدی نادعلی‌زاده با ۱۳ رای، مجید رضایی با ۱۲ رای، جعفر حکمت با ۱۱ رای، علی حسنیان با ۱۰ رای، محمد رضا صدیق با ۹ رای، هادی پایدار با ۶ رای، شعبان خلیلی با ۵ رای و سید کاظم نبوی با ۳ رای حائز رتبه‌های دوم تا چهاردم در میان 15 نامزدانتخاباتی حائز رأی شدند.

بر اساس این گزارش، علیرصا صدیق،  اکبرپور، سید محمد محمدی،  مرتضی حسینی و اکبر محمدی، به‌عنوان هیئت رئیسه جدید اتاق اصناف بهشهر  برای مدت چهار سال آتی انتخاب شدند.

لازم به ذکر است که با توجه به رأی مشترک علی‌اکبرمحمدی و عسگریان با ۱۴ رای مساوی، برای انتخاب نفر منتخب، قرعه‌کشی انجام شد و اکبر محمدی به‌عنوان نفر پنجم هئیت رئیسه انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ما، با این احتساب عباس عسگریان به‌عنوان عضو علی‌البدل تولیدی و محمد مهدی نادعلی‌زاده با ۱۳ رای به عنوان علی‌البدل توزیعی انتخاب شدند.

شایان ذکر است بنا بر آنچه مرسوم است تعیین سمت اعضای منتخب برای انتخاب رئیس و معاونان اتاق، 3 روز پس زا انتخابات در محل اداره صمت، با انجام انتخابات داخلی تعیین خواهد شد.

17 شهریور 1399-

» برچسب ها : , نتایج , انتخابات , اتاق , اصناف , بهشهر , نتایج , انتخابات , اتاق , اصناف , بهشهرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا