اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39420 مورخ:[1399-06-06 14:07:01]
۲ واحد صنعتی راکد در عباس آباد به چرخه تولید برگشت

۲ واحد صنعتی راکد در عباس آباد به چرخه تولید برگشت

فعالیت ۲ واحد تولیدی راکد شهرک صنعتی سلمانشهر از توابع شهرستان عباس آباد امروز چهارشنبه همزمان با چهارمین روز هفته دولت از سر گرفته شد.

به گزارش مازند اصناف؛ تولید در این واحدها که در زمینه تولید درب و پنجره یو پی وی سی و سنگ بری فعالیت داشتند ، از پنج سال پیش متوقف شده بود. این واحدها پس از واگذاری به سرمایه گذار جدید ، خط تولیدشان به عصاره مالت تغییر یافت.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت عباس آباد در آیین آغاز فعالیت شرکت تولیدی عصاره مالت که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران برگزار شد ، گفت : برای راه اندازی این واحد تولیدی سرمایه گذار آن حدود ۴۵ میلیارد تومان بدون دریافت تسهیلات هزینه کرده است.

صادقعلی قنبری افزود : این واحد تولیدی که ظرفیت تولید سالانه ۶ هزار تن محصول را در سال دارد از پروژه های اقتصاد مقاومتی است چرا که دارای مشکلات دیگر از جمله در زمینه زیست محیطی و بهداشتی بود که با طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ، رفع شد.

وی با اعلام این که تولیدات این شرکت در ساخت انواع نوشیدنی مانند آب میوه و نوشابه مصرف دارد ، گفت که با بهره برداری از این واحد تولیدی فرصت اشتغال برای دست کم ۵۰ نفر فراهم شده است./ایرنا

6 شهریور 1399-

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا