اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39397 مورخ:[1399-06-02 17:09:01]
هیچ‌گونه کمبود کالای اساسی در استان مازندران نداریم/تشدید نظارت‌ها بر بازار در ایام محرم و صفر
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

هیچ‌گونه کمبود کالای اساسی در استان مازندران نداریم/تشدید نظارت‌ها بر بازار در ایام محرم و صفر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه هیچ‌گونه کمبود کالای اساسی و اقلام ضروری در استان مازندران وجود ندارد؛ گفت: بازرسان که به‌صورت تمام وقت در سطح بازارهای استان حضور دارند، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با متخلفان احتمالی برخورد قانونی لازم را خواهند داشت.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اعلام کرد: هیچ‌گونه کمبود کالای اساسی و اقلام ضروری در استان مازندران وجود ندارد.

 
وی افزود: با هدف تنظیم بازار، هم اکنون انبارهای استان در شرایط خوبی به جهت تامین کالاهای اساسی قرار دارند و کمبود در خصوص پاسخگویی به تقاضای بازار نداریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، خاطرنشان کرد: شهروندان مازندرانی می‌توانند جهت تامین کالاهای اساسی خود از قبیل: شکر به‌صورت فله با قیمت هر کیلو 7 هزار و 300 تومان، گوشت قرمز منجمد وارداتی هر کیلو 59 هزار تومان و مرغ منجمد هر کیلوگرم 13 هزار و 500 تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شرکت‌های تعاونی مصرف و صنوف منتخب مراجعه و آن‌ها را تهیه کنند.

قوانلو ادامه داد: هیأت‌های مذهبی نیز در صورت نیاز به اقلام مورد اشاره می‌توانند نسبت به تهیه این اقلام و با توصیه عدم پخت غذا و کمک به نیازمندان، به‌صورت خشک اقدام کنند.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت در پایان ضمن تقدیر مجدد از صنوف و بازاریان استان به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، متذکر شد: بازرسان این سازمان به‌صورت تمام وقت در سطح بازارهای استان حضور داشته و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با متخلفان احتمالی برخورد قانونی لازم را خواهند داشت.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا