اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39387 مورخ:[1399-05-28 19:35:01]
تخصیص یک‌هزار و 560 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به تالارداران مازندران
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران خبر داد

تخصیص یک‌هزار و 560 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به تالارداران مازندران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران با بیان اینکه به 300 واحد تالار استان بر اساس لیست بیمه تسهیلات ارزان‌قیمت پرداخت می‌شود؛ گفت: دولت، یک‌هزار و 560 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای جبران خسارت تالارداران مازندران اختصاص داده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن خیریان‌پور در نشست با هیئت مدیره و رئیس اتحادیه صنف تالار پذیرایی‌داران استان با اظهار اینکه کرونا به واحدهای مختلف به‌ویژه تالار داران مازندران خسارت جدی زده است، گفت: به 300 واحد تالار که نقش مهمی در حفظ اشتغال استان دارند، بر اساس لیست بیمه تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی افزود: دولت با همه تنگناهای مالی یک‌هزار و 560 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای جبران خسارت تالارداران استان اختصاص داده است.‎

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران با اشاره به موقعیت گردشگری و مسافر پذیر بودن مازندران که در شرایط کرونا غالباً واحدهای اقامتی و پذیرایی تعطیل و با مشکل جدی مواجه شده‌اند، خاطرنشان کرد: علاوه بر خسارات ویروس کرونا  به حوزه سلامت، تبعات این ویروس در مازندران به‌ویژه در حوزه گردشگری بسیار سنگین است.

خیریان‌پور  به دغدغه‌ها و نگرانی‌های استاندار مازندران برای رفع موانع تولید، حفظ اشتغال و سرمایه‌گذاری برای جبران خسارت وارده و اتخاذ تدابیر لازم برای حمایت از واحدهای اشتغال‌زا اشاره و تأکید کرد: عملیاتی شدن سیاست‌های ستاد مبارزه با کرونا  برای تعطیلی واحدهای در معرض آسیب، لازم الاجرا است.

وی متذکر شد: به همین دلیل، دولت در بحث استفاده از تسهیلات بانکی در چارچوب امکانات و دستورالعمل‌های ابلاغی پیگیری و مساعدت می‌کند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا