اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39386 مورخ:[1399-05-28 19:19:01]
 پرداخت 1.4 میلیارد تومان وام به اصناف آسیب دیده از کرونا در بهشهر
رئیس اداره صمت شهرستان بهشهر خبر داد

پرداخت 1.4 میلیارد تومان وام به اصناف آسیب دیده از کرونا در بهشهر

رئیس اداره صمت شهرستان بهشهر از پرداخت یک میلیارد و 432 میلیون تومان وام به واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا در شهرستان بهشهر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ اسماعیل هادی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما از پرداخت یک میلیارد و 432 میلیون تومان وام به واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا در شهرستان بهشهر خبر داد.

وی افزود: از تعداد 439 واحد صنفی شهرستان که در سامانه کارا جهت اخذ تسهیلات ثبت نام کردند، 125 واحد صنفی تسهیلات خود را دریافت کردند.

رئیس اداره صمت شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: بر اساس اظهارات بانک‌های عامل مبلغ یک میلیارد و 432 میلیون تومان را به حساب واحدهای درخواست کننده واریز و مابقی پرونده‌ها در حال تکمیل می‌باشد که به محض کامل شدن پرونده و فرآیند کاری تسهیلات مصوب شده به حساب متقاضیان واریز خواهد شد.

هادی‌نژاد متذکر شد: نرخ سود حاصله از تسهیلات ابلاغی 12 درصد و واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا که لیست آنان قبلاً به اتاق اصناف ابلاغ شده است می‌توانند تا پایان مرداد ماه با مراجعه به سامانه کارا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

گفتنی است بنا بر اظهارات مدیران استانی، میزان خسارت‌های وارده به بخش‌های مختلف اصناف به بیش از هشت هزار میلیارد ریال می‌رسد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا