اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39385 مورخ:[1399-05-28 19:11:01]
دستگیری متهم با 150 فقره کلاهبرداری در پوشش واگذاری خودرو
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد

دستگیری متهم با 150 فقره کلاهبرداری در پوشش واگذاری خودرو

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری کلاهبردار حرفه ای در پوشش یک واحد صنفی نمایشگاه خودرو که با وعده واگذاری خودرو به شهروندان در شهرستان گلوگاه از آنان 50 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار مرتضی میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در شهرستان گلوگاه مبنی بر اینکه فردی در پوشش یک واحد صنفی نمایشگاه خودرو با وعده واگذاری خودرو از طریق نمایندگی مجاز ، اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات از مال باختگان، ماموران انتظامی دریافتند متهم با راه اندازی یک واحد صنفی غیرمجاز در پوشش نمایندگی مجاز یک شرکت خودرویی با وعده واگذاری خودرو از شهروندان کلاهبرداری می کند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: با شناسایی متهم و با هماهنگی قضائی این فرد در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و واحد صنفی غیرمجاز نیز پلمب شد.

سردار میرزایی با اشاره به اینکه این متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس تاکنون به 150 فقره کلاهبرداری به ارزش 50 میلیارد ریال اعتراف کرد، افزود: وی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه پلیس با مجرمان و متخلفان برابر قانون رفتار خواهد کرد به شهروندان توصیه کرد: قبل از انجام معاملات ملکی و خودرویی نسبت به استعلام از مراکز رسمی اقدام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا