اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39372 مورخ:[1399-05-26 14:21:01]
کاهش 200 هزار تومانی قیمت سکه در بازار/پائین کشیدن قیمت هر گرم طلا تا مرز یک میلیون تومان
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا مرکز مازندران خبر داد

کاهش 200 هزار تومانی قیمت سکه در بازار/پائین کشیدن قیمت هر گرم طلا تا مرز یک میلیون تومان

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، از کاهش 200 هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت: قیمت‌ها در بازار امروز نسبت به روز گذشته، یک روند نزولی داشته و شاهد کاهش جزئی قیمت‌ها در بازار هستیم.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین اتفاقات بازار طلا و سکه طی روز جاری از کاهش 200 هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز گذشته خبر داد.

وی افزود: در معاملات بازار امروز، سکه با قیمت 10 میلیون و 450 هزار تومان خرید و فروش شد.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: نیم سکه با قیمت 5 میلیون و دویست هزار تومان و ربع سکه با قیمت 3 میلیون تومان نرخگذاری شد.

نصیری قیمت هر گرم طلا را طی روز جاری، یک میلیون و 5 هزار تومان اعلام کرد و افزود: هر مثقال طلا در بازار امروز، 4 میلیون و 378 هزار تومان است.

وی عنوان کرد: قیمت‌ها در بازار امروز نسبت به روز گذشته، یک روند نزولی داشته و شاهد کاهش جزئی قیمت‌ها در بازار هستیم.

عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران، با بیان اینکه این روند مقطعی بنظر می‌رسد، گفت: این روند متاثر از طرح تسلیحاتی اخیر دولت امریکا و طرح موضوع فروش اوراق نفت است که بازار را راکد کرده است.

به گفته نصیری، همچنان برای خرید طلا، دیر نیست و متقاضیانی که قصد خرید طلا را دارند، همچنان فرصت دارند.

گفتنی است در حال حاضر قیمت هر دلار در بازار آزاد ۲۲ هزار و ۱۵۰ تومان است که در مقایسه با روز پنجشنبه هفته گذشته کاهش ۱۰۰ تومانی را نشان می دهد.


انتهای پیام/

» برچسب ها : , قیمت , طلا , کاهش , سکه , گرم , مثقال , دلار , بازار , مازندران , قیمت , طلا , کاهش , سکه , گرم , مثقال , دلار , بازار , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا