اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39325 مورخ:[1399-05-19 16:28:01]
 مخلان اقتصادی یک شرکت تولیدی در شرق مازندران دستگیر شدند/کلاهبرداری 50 میلیاردی آقای مدیرعامل از جیب کشاورز و خبازان!
فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد

مخلان اقتصادی یک شرکت تولیدی در شرق مازندران دستگیر شدند/کلاهبرداری 50 میلیاردی آقای مدیرعامل از جیب کشاورز و خبازان!

فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی 4 متهم به اخلال در نظام اقتصادی به ارزش 50 میلیارد ریال از سوی یک شرکت تولیدی در یکی از شهرستان‌های شرق استان خبر داد و گفت: تاکنون 3 متهم این پرونده دستگیر و تلاش برای دستگیری متهم دیگر همچنان ادامه دارد.

به گزارش مازند اصناف؛ مرتصی میرزایی طی گفت‌وگویی از شناسایی و دستگیری 3 متهم به اخلال در نظام اقتصادی به ارزش 50 میلیارد ریال در یک شرکت تولیدی واقع در شرق استان مازندران خبر داد.


وی در تشریح این حبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی بر جعل اسناد و مدارک و اخلال در نظام اقتصادی در زمان خرید گندم از سوی یک شرکت تولیدی در یکی از شهرستان‌های شرق مازندران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، مدیرعامل یک شرکت تولیدی با همکاری 3 همدست، پس از انجام اقدامات مجرمانه در زمان خرید گندم از کشاورزان در ادامه با کم فروشی و تقلب در زمان عرضه آرد مورد نیاز مراکز تولید نان، بیش از 50 میلیارد ریال به جیب زد.

میرزایی با اشاره به شناسایی 4 متهم از دستگیری 2 مرد و یک زن در این پرونده خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری متهم دیگر همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی در مازندران از جمله اهداف راهبردی این پلیس را ایفای نقش موثر و راهبردی در جهت تمهید، تحکیم و تثبیت امنیت در بستر و فضای فعالیت‌های نظام اقتصادی و همچنین تشدید مبارزه مجدانه و مقتدرانه با مقاسد اقتصادی با رویکرد پیشگیرانه و کشف پیش دستانه دانست.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا