اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39323 مورخ:[1399-05-19 15:41:01]
 تشکیل پرونده 3 میلیارد ریالی برای خبازی‌های متخلف در مازندران/900 واحد متخلف به تعزیرات معرفی شدند
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

تشکیل پرونده 3 میلیارد ریالی برای خبازی‌های متخلف در مازندران/900 واحد متخلف به تعزیرات معرفی شدند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از معرفی 895 واحد خبازی متخلف در مازندران طی چهار ماهه نخست سال‌جاری به شعب ادارات تعزیرات حکومتی استان، خبر داد و گفت: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله به بیش از 3 میلیارد ریال می‌رسد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی از معرفی 895 واحد خبازی متخلف در مازندران طی چهار ماهه نخست سال‌جاری به شعب ادارات تعزیرات حکومتی استان، خبر داد.
 

وی افزود: از ابتدای فروردین تا پایان تیرماه سال‌جاری، بیش از 11 هزار  مورد بازرسی از سطح خبازی‌های استان مازندران صورت گرفت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه بازرسان این سازمان به همراه دستگاه‌های اجرایی از قبیل شبکه بهداشت، ادارات تعزیرات حکومتی و اتحادیه خبازان، روزانه از واحدهای خبازی بازرسی به عمل می‌آورند، از شناسایی نزدیک به 900 واحد متخلف خبر داد.

قوانلو ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده را بیش از سه میلیارد و 300 میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: پرونده‌های متشکله جهت صدور رأی به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

وی در پایان از عموم شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ، احتکار و عرضه خارج از شبکه موارد را به تلفن 124 و یا سامانه www.12.ir اعلام کنند.

انتهای پیام/
 


» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا