اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39307 مورخ:[1399-05-15 07:18:01]
۱۶۰ میلیارد ریال پرونده تخلف اقتصادی در مازندران تشکیل شد
رئیس صمت مازندران:

۱۶۰ میلیارد ریال پرونده تخلف اقتصادی در مازندران تشکیل شد

رئیس صمت مازندران از تشکیل پرونده ۱۶۰ میلیاردی برای متخلفان اقتصادی طی ماه گذشته در استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسنیقلی قوانلو با اشاره به تشکیل پرونده ۱۶۰ میلیاردی برای متخلفان اقتصادی در مازندران اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان تیرماه سال جاری تعداد شش هزار و ۵۶۷ پرونده برای واحدهای صنفی تولیدی توزیعی و شرکت های متخلف در استان مازندران تشکیل شده است.

وی گفت: در این بازه زمانی ۱۰۳ هزار و ۱۷۷ مورد بازرسی از بخش های مختلف کالایی و خدماتی از سوی بازرسان این سازمان صورت گرفته که منجر به تشکیل شش هزار و ۵۶۷ پرونده تخلف شده است.

وی با اعلام اینکه ارزش ریالی این پرونده ها بیش از ۱۶۰ میلیارد ریال بوده از ارجاع آن ها به شعب تعزیرات حکومتی خبر داد و بیشترین تخلف کشف شده را شامل عدم درج قیمت گرانفروشی، عدم صدور فاکتور و ... اعلام و تصریح کرد: در طی همین مدت دو هزار و ۶۳ مورد گزارش مردمی به ستاد خبری این سازمان ارسال شده است.

قوانلو اظهار داشت: تمامی گزارش های دریافتی رسیدگی شده که از این تعداد ۹۱۴ گزارش منجر به شناسایی تخلف و تشکیل پرونده شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان از عموم شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی از قبیل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، تقلب، احتکار و ... مراتب را به تلفن ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا