اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39279 مورخ:[1399-05-13 06:54:01]
تشکیل پرونده 15 میلیارد ریالی برای واحدهای متخلف عرضه کننده کالای قاچاق در مازندران
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد

تشکیل پرونده 15 میلیارد ریالی برای واحدهای متخلف عرضه کننده کالای قاچاق در مازندران

رئیس سازمان صمت مازندران با اشاره به شناسایی ۹۷ واحد متخلف عرضه کننده کالای قاچاق در مازندران، گفت: ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال بوده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو اظهار کرد: از ابتدای فروردین تا پایان تیر ماه سال جاری تعداد ۹۷ واحد متخلف عرضه کننده کالاهای قاچاق در استان شناسایی شدند.

وی افزود: در راستای نظارت مستمر بر بازار و جلوگیری از تخلفات احتمالی، بازرسان این سازمان طی چهار ماه گذشته از دو هزار و ۲۲۰ واحد خرده و عمده فروشی و شرکتهای پخش در حوزهمبارزه با قاچاق کالا بازرسی به عمل آوردند.

رئیس سازمان صمت مازندران خاطرنشان کرد: با اعلام اینکه در این بازرسی ها تعداد ۹۷ پرونده برای واحد های متخلف تشکیل شده است از ارجاع این پرونده ها به شعب تعزیرات حکومتی خبر داد و تصریح کرد: ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال بوده است.

وی عمده کالاهای کشف شده را شامل انواع پوشاک، لوازم آرایشی ،سیگار، لوازم خانگی، مواد غذایی و خواربار اعلام و بیان کرد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از قبیل گرانفروشی، احتکار، عدم درج قیمت، تقلب و ... مراتب را با تلفن ۱۲۴ این سازمان اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا