اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39242 مورخ:[1399-05-08 06:51:01]
ابطال 3 مجوز فعالیت دفاتر خدمات سیاحتی و جهان‌گردی در مازندران
معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد

ابطال 3 مجوز فعالیت دفاتر خدمات سیاحتی و جهان‌گردی در مازندران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: پروانه بهره‌برداری دو دفتر و یک شرکت سیاحتی و جهان‌گردی در مازندران باطل و از شمار تاسیسات گردشگری استان حذف شد.

به گزارش مازند اصناف؛ مهران حسنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پروانه بهره‌برداری دو دفتر و یک شرکت سیاحتی و جهان‌گردی در مازندران باطل و از شمار تاسیسات گردشگری استان حذف شد.

وی افزود: از این پس دو دفتر سیاحتی و جهان‌گردی امپراطور شهرستان بابل و نیما گشت چالوس و شرکت سیاحتی و جهان‌گردی یاور گشت جویبار از لیست تاسیسات گردشگری مازندران خارج شده‌ است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به سامان‌دهی مستمر وضعیت آیین‌نامه صدور مجوز بند ب و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و بروزرسانی آنها، تصریح کرد: با توجه به رأی صادره کمیسیون فنی استان در راستای لغو پروانه بهره‌برداری بند ب، لغو مجوز فعالیت شرکت خدمات سیاحتی و جهان‌گردی یاور گشت جویبار و دفاتر سیاحتی و جهانگردی نیما گشت چالوس و امپراطور بابل مورد تأیید اعضای کمیسیون عالی قرار گرفت.

حسنی به وجود ۲۱۷ دفتر و شرکت خدمات سیاحتی و جهان‌گردی در استان اشاره کرد و گفت: در سال‌ جاری ۴ پروانه بهره‌برداری برای شهرستان‌های چالوس، نوشهر، بابل و ساری صادر شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا