اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39228 مورخ:[1399-05-07 09:37:01]
 سرپرست وزارت صمت، آخر هفته به مازندران می‌آید/افتتاح از 1500 میلیارد طرح صنعتی در استان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

سرپرست وزارت صمت، آخر هفته به مازندران می‌آید/افتتاح از 1500 میلیارد طرح صنعتی در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری به استان مازندران سفر خواهد کرد؛ گفت: در این سفر دو روزه، بیش از یک هزار و 580 میلیارد تومان طرح‌های صنعتی افتتاح خواهد شد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی از سفر سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت برای بهره برداری از چند واحد صنعتی و بازدید از پروژه های صنعتی به استان مازندران خبر داد.

وی با اعلام این خبر، افزود: حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری به استان مازندران سفر خواهد کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه در این سفر آقای مدرس خیابانی طرح‌های توسعه واحدهای صنعتی ساوین تاب وکاله را افتتاح خواهد کرد، از افتتاح ویدئو کنفرانسی پروژه آرین شیمی در بندر امیرآباد که با حضور رئیس جمهور انجام خواهد شد؛ خبر داد.

قوانلو تصریح کرد: در این سفر دو روزه، بیش از یک هزار و  580 میلیارد تومان طرح‌های صنعتی افتتاح خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، متذکر شد: بازدید از پایانه صادراتی روماک گستر بازدید از بندر امیرآباد و برخی واحدهای صنعتی استان از دیگر برنامه‌های سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به مازندران خواهد بود.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا