اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39208 مورخ:[1399-05-05 08:07:01]
شناسایی انبار 60 میلیاردی لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق در مرکز مازندران/800 هزار قلم کالا کشف شد
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

شناسایی انبار 60 میلیاردی لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق در مرکز مازندران/800 هزار قلم کالا کشف شد

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف انبار لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیر مجاز در شهرستان ساری خبر داد و گفت: ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه در این عملیات، برابر نظر کارشناسان بالغ بر 60 میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ مرتضی میرزایی طی گفت‌وگویی از کشف انبار لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و غیر مجاز در شهرستان ساری خبر داد.

وی افزود: با تشکیل پلیس امنیت اقتصادی در استان مازندران، گام‌های موثری در اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مبارزه با قاچاق کالا در راستای حمایت از تولیدات ملی برداشته شده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند گروهی از افراد سودجو و عرضه کنندگان انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی را در شهرستان ساری شناسایی کنند.

 میرزایی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با همراهی کارشناسان اداره بهداشت ساری، در بازرسی از یک انبار، بیش از 800 هزار قلم انواع مواد خام و اولیه آرایشی و بهداشتی قاچاق و تقلبی که متهمان آن را در بسته هایی با مارک‌های معتبر داخلی و خارجی بسته بندی و به فروش می‌رساندند، کشف کردند.

وی، ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه در این عملیات را برابر نظر کارشناسان بالغ بر 60 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق علاوه بر تهدیدی برای سلامت افراد جامعه باعث اختلال در عرضه تولیدات داخلی و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی موجب رشد تجمل گرایی، مصرف زدگی و نابود کردن اقتصاد ملی خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به اینکه قاچاق یک پدیده خلاف شرع و قانون است و مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت و سلامت در کشور است، از مردم خواست برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه با نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هرگونه مسائل امنیتی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا