اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39199 مورخ:[1399-05-04 11:54:01]
برخورد با عرضه‌کنندگان دخانی فاقد مجوز از نیمه مردادماه در مازندران
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

برخورد با عرضه‌کنندگان دخانی فاقد مجوز از نیمه مردادماه در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت:  از 15 مرداد ماه سال‌جاری، طرح برخورد با عرضه کنندگان محصولات دخانی فاقد مجوز از وزارت صمت، در استان مازندران صورت می‌گیرد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با عرضه کنندگان مواد دخانی فاقد مجوز برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی با اعلام این خبر افزود: از 15 مرداد ماه سال‌جاری، طرح برخورد با عرضه کنندگان محصولات دخانی فاقد مجوز از وزارت صمت، در استان مازندران صورت می‌گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، با اعلام اینکه در این طرح دستگاه‌های نظارتی از قبیل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بازرسان وزارت بهداشت، مراجع قضایی، اتاق اصناف و سازمان صمت، حضور خواهند داشت، از کلیه عرضه کنندگان مواد دخانی و از متصدیان واحد های صنفی از قبیل خواربار فروشان و سوپر مارکت‌ها در خواست کرد نسبت به اخذ مجوزات لازم اقدام کنند.

قوانلو متذکر شد: متقاضیان جهت ارائه در خواست و صدورپروانه خرده فروشی محصولات دخانی به سامانه iranianasnaf.ir مراجعه کنند.

وی یادآور شد: فقط واحدهای صنفی حائز شرایط و دارای پروانه کسب با کد آیسیک‌های مشخص شده می‌توانند برای اخذ این پروانه و از طریق این سامانه اقدام کنند.

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا