اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39165 مورخ:[1399-04-29 12:08:01]
رسیدگی به پرونده احتکار بیش از یک میلیاردی لاستیک خودرو در مازندران

رسیدگی به پرونده احتکار بیش از یک میلیاردی لاستیک خودرو در مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از کشف انبار لاستیک خودرو به مبلغ یک‌میلیارد و 200 میلیون تومان خبر داد و گفت: این پرونده در دست رسیدگی است.

به گزارش مازند اصناف؛ یدالله ملکی در ارتباط با اقدامات انجام شده تعزیرات برای مقابله با گران‌فروشی، اظهار کرد: تعداد پرونده‌های ما نسبت به فروردین‌ماه افزایش یافته است.

وی با اعلام اینکه فعالیت ویروس کرونا تا حدودی برگران‌فروشی تاثیر گذاشته است، گفت: بیش از ۷ هزار پرونده طی چهار ماهه اخیر در اداره کل تعزیزات حکومتی وارد شده و در دست رسیدگی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با اعلام اینکه بیشترین تخلفات در بحث ارزاق عمومی است، افزود: به دلیل افزایش قیمت زمین تخلفاتی در زمینه دستمزد مشاوران املاک نیز ثبت شده است.

وی اضافه کرد: با وجود اینکه نرخ‌نامه املاک وجود دارد اما شاهد تخلف در این ارتباط هستیم.

ملکی درباره پرونده احتکار در استان، گفت: با همکاری بازرسان اداره کل صمت استان اقدامات کشف محل اختفاء ۶ دستگاه خودرو احتکار شده در دستور کار قرار گرفت و این پرونده در دست بررسی است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران همچنین از بررسی پرونده احتکار لاستیک خودرو به مبلغ بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: این پرونده در دست رسیدگی است./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا