اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39127 مورخ:[1399-04-24 06:38:01]
گرانی دست از سر بازار آهن بر نمی‌دارد/افزایش 500 هزار تومانی هر شاخه تیرآهن در کمتر از دو هفته!
فعال صنفی بازار آهن در مازندران:

گرانی دست از سر بازار آهن بر نمی‌دارد/افزایش 500 هزار تومانی هر شاخه تیرآهن در کمتر از دو هفته!

فعال صنفی بازار آهن در مازندران از تداوم گرانی‌ها در بازار آهن‌آلات خبر داد و گفت: در حالیکه قیمت هر شاخه تیرآهن 14 در دوهفته قبل، حدود یک میلیون و 150 هزار تومان بود، در بازار امروز قیمت آن، به یک میلیون و 750 هزار تومان رسیده است.

به گزارش مازند اصناف؛ علیرضا عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از تداوم گرانی‌ها در بازار آهن‌آلات خبر داد.

 
وی دلیل عمده این جهش‌های قیمتی چند هفته‌ای را نبود شمش فولاد در بازار برشمرد و افزود: البته نوسانات ارزی به ویژه دلار نیز در این اتفاق، کم اثر نبوده است.
 
این فعال صنفی بازار آهن در مازندران، خاطرنشان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلو میله‌گرد به بیش از 11 هزار تومان رسیده است و این در هر حالی است که قیمت آن در کمتر از 15 روز قبل، در مرز 8 هزر تومان قرار داشت.
 
عمادی گفت: قیمت هر کیلو ورق‌های آهنی بلند نیز طی این مدت، تقریبا دو برابر شده است و اکنون قیمت آن به مرز 15 هزار تومان رسیده است.
 
وی بیان کرد: در بخش پروفیل‌ها نیز قیمت از کیلویی 14 هزار تومانی، امروز به هر کیلو 18 هزار تومان رسیده است.
 
این فعال صنفی بازار آهن در مازندران، با بیان اینکه هر شاخه تیرآهن طی کمتر از دو هفته، 500 هزار تومان افزایش پیدا کرده است؛ ادامه داد: در حالیکه قیمت هر شاخه تیرآهن 14 در دوهفته قبل، حدود یک میلیون و 150 هزار تومان بود، در بازار امروز قیمت آن، به یک میلیون و 750 هزار تومان رسیده است.
 
عمادی متذکر شد: قیمت‌ها در بازار آهن با نوسانات متعدد رو به بالا همراه است و طی هفته‌های اخیر افزایش قابل توجهی را شاهد بودیم.
 
انتهای پیام/


» برچسب ها : , عمادی , آهن , قیمت , میله گرد , شاخه , گرانی , پروفیل , بازار , مازندران , عمادی , آهن , قیمت , میله گرد , شاخه , گرانی , پروفیل , بازار , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا