اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39119 مورخ:[1399-04-24 03:48:01]
 تشکیل پرونده 12 میلیارد ریالی برای یک فروشگاه لاستیک در مازندارن
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

تشکیل پرونده 12 میلیارد ریالی برای یک فروشگاه لاستیک در مازندارن

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه برای این واحد صنفی پرونده به ارزش 12 میلیارد و 440 میلیون ریال تشکیل شده است، از ارجاع این پرونده به اداره تعزیرات حکومتی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین اصغرزاده طی گفت‌وگویی از تشکیل یک فقره پرونده تخلف  12 میلیارد ریالی برای یک فروشگاه لاستیک به جهت عدم اعلام موجودی، خبر داد.

وی با اعلام این خبر، افزود: در راستای نظارت بر فعالیت انبارها و عاملین توزیع لاستیک مشخص شد یک واحد صنفی لاستیک فروشی موجودی تعداد یک‌هزار و 758 حلقه لاستیک را اعلام نکرده است.


معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اینکه برای این واحد صنفی پرونده به ارزش 12 میلیارد و 440 میلیون ریال تشکیل شده است، از ارجاع این پرونده به اداره تعزیرات حکومتی خبر داد.

اصغرزاده تصریح کرد: افراد حقیقی و حقوقی براساس قانون مکلف به ثبت انبارهای خود در سامانه جامع انبارها بوده و در صورت مشاهده انباری که در این سامانه ثبت نشده باشد، از سوی بازرسان این سازمان برخورد قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.

وی در پایان از عموم شهروندان مازندران درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه کم فروشی، گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و سایر تخلفات صنفی، مراتب را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir اعلام کنند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا