اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39103 مورخ:[1399-04-22 10:15:01]
کوچ مجالس عروسی از تالارها به باغات در مازندران
استاندار مازندران انتقاد کرد

کوچ مجالس عروسی از تالارها به باغات در مازندران

استاندار مازندران از شناسایی ۳۰ محور و آسیب عدم اجرای پروتکل های بهداشتی خبر داد و گفت: متاسفانه مراسم های عروسی از تالارها به باغ ها کشیده شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ احمد حسین زادگان طی گفت و گویی با اشاره به روند صعودی بیماری کرونا در استان مازندران از شناسایی ۳۰ محور آسیب عدم اجرای مطلوب پروتکل های بهداشتی برای مهار کرونا در استان خبر داد و گفت: یکی از آسیب ها، برپایی مراسم های عروسی است که به باغ ها کشیده شده است.

وی با بیان اینکه اماکن رسمی و تالارها همکاری مطلوبی با ستاد مقابله با کرونا دارند و به ممنوعیت برپایی مراسم های عروسی توجه می کنند، افزود: دسته ای از تالارها تاکنون این مصوبه را رعایت نکردند که تذکراتی به آنان داده شده است.

وی با انتقاد از برپایی آیین های عروسی از تالارها به باغات و مراکز خصوصی اظهار داشت: از آنجایی که بیشتر افرادی که مبتلا به کرونا شدند در این مراسم ها درگیر شدند، برپایی مراسم ها در تالارها و باغات نوعی جنایت علیه سلامت محسوب می شود.

استاندار مازندران با تاکید براینکه هرگونه مراسم های عروسی در شهرهای قرمز ممنوع است، یادآور شد: اگر یک نفر در این آیین ها درگیر شود، بیماری را به جامعه منتقل خواهد کرد.

حسین زادگان همچنین با اظهار اینکه زدن ماسک برای رانندگان وسایله نقلیه عمومی و تاکسی ها الزامی شده است، افزود: زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی می تواند در کاهش شیوع بیماری تاثیر داشته باشد./بازار

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا