اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39101 مورخ:[1399-04-22 08:32:01]
کشف میلیاردی کالای قاچاق در جویبار

کشف میلیاردی کالای قاچاق در جویبار

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف 9 کولر گازی قاچاق به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و 120 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ غلامرضا جعفری از کشف ۹ کولر گازی قاچاق به ارزشی بالغ بر یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: به منظور حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از ورود و عرضه انواع کالای قاچاق، ماموران پلیس آگاهی با همکاری عوامل اداره صنغت، معدن و تجارت از فروشگاه‌های عرضه لوازم خانگی در این شهرستان بازدید کردند.

وی افزود: ماموران در این بازدیدها از ۲ فروشگاه لوازم خانگی این شهرستان در مجموع ۹ دستگاه کولر گازی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از کشف ۳۰۰ کمیلو گرم ذغال قاچاق در بازرسی یکی دیگر از واحدهای صنفی این شهرستان نیز خبر داد و اظهار کرد: کارشناسان ارزش مجموع کالاهای قاچاق کشف شده در این عملیات را بالغ بر یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

جعفری با بیان این که متهمان این پرونده پس از تشکیل پرومده به مرجع قضائی معرفغی شدند، به شهروندان توصیه کرد: ضمن خودداری از خرید و مصرف کالاهای قاچاق و حمایت از تولیدکنندگان داخلی و سرمایه‌های ایرانی، در صورت شناسایی عاملان عرضه کالای خارجی مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا