اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39090 مورخ:[1399-04-19 07:54:01]
حمایت از اصناف به‌منظور برطرف کردن مشکلات
فرمانده سپاه کربلای مازندران خواستار شد

حمایت از اصناف به‌منظور برطرف کردن مشکلات

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره اینکه ما روی خط قرمزها با توجه به قانون پای‌بند هستیم و آن حراست از نظام اسلامی و ولایت است، گفت:‌ از اصناف با هر سلایق مختلفی که دارند، برای برطرف کردن مشکلات و تقویت و اقتدار نظام حمایت می‌کنیم.

به گزارش مازند اصناف؛ سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا در نشست صمیمی با روسای اتاق اصناف، انجمن اسلامی بازار، نمایندگان اصناف مازندران در کشور و فرماندهان حوزه‌های بسیج اصناف استان با اشاره به نقش اصناف در تاریخ انقلاب، گفت:‌ صبر و استقامتی که اصناف در مشکلات دارند به‌ویژه د راین شرایط کرونایی که بازار دچار خسارت شده، مثال‌زدنی است.

 

وی با بیان اینکه نظام اداری دچار مشکل است،افزود:‌ اگر مسؤولی اعلام می‌کند خدمت‌گزار است، باید با تدبیر عمل کند، اما برخی مسؤولان حرف و عمل‌شان یکی نیست.

فرمانده سپاه کربلا با ابزار تاسف از اینکه برخی از دولتی‌ها مانع تولید و صادرات هستند، ادامه داد:‌ بازار نباید در شرایط کرونایی هزینه زیادی دهد، لذا باید پیگیری و تحقیق شود در کدام بخش مشکلات فراگیر است و طبق اولویت مشکلات را برطرف کرد.

 

مسلمی با تاکید بر اینکه سپاه همدرد مشکلات مردم و بازاریان است، اضافه کرد:‌ مردم و بازاریان جز قدرت نرم نظام بوده و سرمایه درونی کشور هستند اما برخی دولت‌مردان متوجه این سرمایه درونی نشدند.

وی با تصریح بر اینکه مردم تامین کننده امنیت در کشور هستند،افزود:‌ سپاه در حوزه‌های مختلف محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به مردم پروژه‌های بزرگی را برعهده گرفته است، لذا در حوزه اصناف و مشکلات بازار هم با توجه به ابزارهای قانونی می‌تواند در کنار بازار و اصناف باشد.

 

فرمانده سپاه کربلا در ادامه از راه‌اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی در سپاه استان برای رفع مشکلات خبر داد و گفت:‌ سپاه به عنوان یار و یاور در کنار اصناف است، لذا باید ساختار و سیستم‌ها را درست کرد تا توزیع عدالت در سراسر استان به درستی صورت گیرد؛ چرا که مازندران یکپارچه است و مردم نباید احساس واگرایی کنند.

 مسلمی با اشاره اینکه استان مازندران قطب کشاورزی در محصولات مختلف است، خاطرنشان کرد:‌ وظایف سازمان ها و ادارات مرتبط با این حوزه باید پیگیر مشکلات در این بخش باشند و برای رفع آن تلاش کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نیاز امروز کشور دیپلماسی تجاری و اقتصادی است،گفت:‌نباید همه مسائل کشور را به سیاست گره زد و برخی سیاستها هم به کشور ضرر زده است.

فرمانده سپاه کربلا در پایان با اشاره اینکه ما روی خط قرمزها با توجه به قانون پای‌بند هستیم و آن حراست از نظام اسلامی و ولایت است، خاطرنشان کرد:‌ از اصناف با هر سلایق مختلفی که دارند، برای برطرف کردن مشکلات و تقویت و اقتدار نظام حمایت می‌کنیم./فارس

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا