اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39088 مورخ:[1399-04-19 07:28:01]
 تعطیلی بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده
رئیس سازمان صمت مازندران اعلام کرد

تعطیلی بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از تعطیلی بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: بازرسان این سازمان، با هرگونه عدم رعایت مسائل بهداشتی و عدم رعایت قوانین نظام صنفی در سطح بازار، برخورد قانونی خواهند کرد.به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی از تعطیلی بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده خبر داد.


وی با اعلام این خبر، افزود: در پی شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز شهرستان آمل، جلسه ستاد کرونا امروز با حضور استاندار مازندران در شهرستان آمل برگزار شد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، خاطرنشان کرد: پس از این جلسه، جلسه اضطراری اجلاس اتاق اصناف شهرستان آمل با حضور و ریاست اینجانب برگزار شد.


قوانلو تصریح کرد: با پیشنهاد اتاق اصناف آمل و روسای اتحادیه‌های حاضر در این اجلاس، مقرر شد بازار آمل در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده ( مورخ 21 و 22 تیرماه ) به دلیل شرایط خاص و قرمز این شهرستان به‌صورت داوطلبانه تعطیل شود.


وی ادامه داد: البته در طی این دو روز، واحدهای صنفی عرضه کننده مایحتاج عمومی از قبیل خبازی‌ها، قصابی‌ها، خواروبار و لبنیات، مراکز توزیع گوشت مرغ و میوه فروشی‌ها، کما فی السابق در این شهرستان فعال می‌باشند.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، با اعلام اینکه کلیه تالارهای پذیرایی، قهوه خانه‌ها، چایخانه‌ها و کافه‌ها نیز پس از این دو روز تا اطلاع ثانوی مجاز به فعالیت نیستند، تاکید کرد: برگزاری تمامی مجالس در این شهرستان که مرتبط با حوزه فعالیتی اصناف می‌باشد، ممنوع است.

قوانلو در پایان ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به‌ویژه استفاده از ماسک و دستکش از سوی متصدیان صنفی، متذکر شد: بازرسان این سازمان به صورت دائم در شهرستان‌ها در حال فعالیت بوده و با هرگونه عدم رعایت مسائل بهداشتی و عدم رعایت قوانین نظام صنفی برخورد قانونی خواهند کرد.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , تعطیلی , بازار , آمل , روزهای , شنبه , یکشنبه , هفته , آینده , قوانلو , اصناف , صنعت , تعطیلی , بازار , آمل , روزهای , شنبه , یکشنبه , هفته , آینده , قوانلو , اصناف , صنعتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا