اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39075 مورخ:[1399-04-18 08:18:01]
 لزوم رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در بازار، پاساژ و تالارهای مرکز مازندران
هشدار جدی فرماندار شهرستان ساری در پی افزایش شیوع ویروس کرونا؛

لزوم رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در بازار، پاساژ و تالارهای مرکز مازندران

فرماندار مرکز استان مازندران گفت:  کنترل بهداشتی بازار، پاساژها، تالارها، سفره‌خانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و مشاغل پرخطر در بحث کرونا در مرحله اول با خود بازاریان و اصناف است که اگر این معضل کنترل نشود پیک دوم بیماری زیان به‌مراتب بیشتر بر شهرستان ساری وارد خواهد کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ عباسعلی رضایی در جلسه فوق‌العاده ستاد کرونا مرکز استان مازندران که با حضور بخشداران، روسای ادارات مربوطه و برخی از روسای اتحادیه‌های صنفی مشاغل پرخطر در موضوع بیماری کرونا برگزار شد، با اعلام هشدار جدی برای رشد مجدد و آمار افزایشی مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان ساری، گفت: شیوع بیماری کرونا در شهرستان ساری رو به رشد و نگران‌کننده است.

 

          

 

وی با تأکید بر ضرورت رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: استفاده از ماسک در محیط‌های عمومی اجباری است با توجه به دستورالعمل‌ها، کارمندان و کارکنان و ارباب‌رجوع در ادارات بخصوص دستگاه و نهادهای پرتردد همانند بانک‌ها و شهرداری‌ها موظف به استفاده از ماسک و دست‌کش هستند.

فرماندار مرکز استان مازندران ضمن تشکر از اصناف در هماهنگی و همراهی در پیک اول شیوع کرونا در شهرستان ساری، خاطرنشان کرد: کنترل بهداشتی بازار، پاساژها، تالارها، سفره‌خانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و مشاغل پرخطر در بحث کرونا در مرحله اول با خود بازاریان و اصناف است که اگر این معضل کنترل نشود پیک دوم بیماری زیان به‌مراتب بیشتر بر شهرستان ساری وارد خواهد کرد.

 

          

 

رضایی با اعلام اینکه دغدغه همگان در شرایط فعلی باید فرهنگ‌سازی بهداشت در اماکن عمومی باشد، اظهار کرد: شهرداری ساری و اداره فرهنگ ارشاد اسلامی به‌منظور ترویج و افزایش اطلاع‌رسانی موظف‌اند فضای مناسب تبلیغات شهری، همچون بیلبورد‌ها و تلویزیون‌های شهری به پیام‌های بهداشتی و سلامتی اختصاص دهند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا