اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39073 مورخ:[1399-04-18 07:55:01]
شناسایی 72 واحد متخلف عرضه سم کشاورزی در مازندران/ تشکیل پرونده 8 میلیارد ریالی برای متخلفان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

شناسایی 72 واحد متخلف عرضه سم کشاورزی در مازندران/ تشکیل پرونده 8 میلیارد ریالی برای متخلفان

رئیس سازمان صمت مازندران با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال‌جاری، 72 واحد سم فروشی متخلف در مازندران شناسایی و به مراجع ذیربط معرفی شده اند؛ گفت: ارزش ریالی این پرونده ها به بیش از هشت میلیارد و 400 میلیون ریال می‌رسد.

به گزارش مازند اصناف؛ حسینقلی قوانلو طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال‌جاری، 72 واحد سم فروشی متخلف در مازندران شناسایی و به مراجع ذیربط معرفی شده اند.


وی افزود: با توجه به شرایط ویژه استان در زمینه کشاورزی یکی از طرح های نظارتی که از سوی این سازمان در طول سال اجرا می شود، نظارت بر کود، سم و اداوات کشاورزی می باشد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، خاطرنشان کرد:
در همین راستا بازرسان این سازمان در طول سه ماهه نخست سال‌جاری، یک هزار و  323 مورد بازرسی از واحدهای صنفی فعال در این حوزه داشته که منجر به شناسایی 72 واحد صنفی متخلف شده است.


قوانلو با اشاره به اینکه برای این واحدهای متخلف پرونده تخلف تشکیل شده است؛ گفت: ارزش ریالی این پرونده ها به بیش از هشت میلیارد و 400 میلیون ریال می‌رسد.


وی ادامه داد: پرونده های متشکله جهت صدور رأی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان متذکر شد: شهروندان استان در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، عدم درج قیمت، تقلب، احتکار و ... موارد را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir اعلام کنند.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا