اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39038 مورخ:[1399-04-16 10:34:01]
کشف 3 هزار ثوب البسه نامتعارف در طرح ضربتی پلیس اماکن در مازندران/ 49 واحد صنفی پلمب شد
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران خبر داد

کشف 3 هزار ثوب البسه نامتعارف در طرح ضربتی پلیس اماکن در مازندران/ 49 واحد صنفی پلمب شد

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران از کشف 3 هزار و 51 ثوب البسه نامتعارف در طرح ضربتی پلیس طی 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این طرح، 49 واحد صنفی متخلف پلمب شد و برای 87 واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمب صادر شد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد باقرزاده طی گفت‌وگویی از کشف 3 هزار و 51 ثوب البسته نامتعارف و منقوش به تصاویر موهن و نامناسب در طرح ضربتی پلیس طی 48 ساعت گذشته خبر داد.

وی افزود: طرح ضربتی پلیس نظارت بر اماکن عمومی در حوزه برخورد با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان البسه و پوشاک نامتعارف در سطح استان با هماهنگی مرجع قضائی طی 48 ساعت با بسیج کلیه امکانات به مرحله اجرا گذاشته شد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران، خاطرنشان کرد: این طرح در اجرای تکالیف ذاتی، قوانین و مقررات با آن دسته از متصدیان کارگاه‌های تولیدی و واحد های صنفی که مبادرت به تولید، عرضه و فروش هرگونه البسه غیر متعارف می‌کنند؛ به مرحله اجرا در آمد.

باقرزاده ادامه داد: در این طرح، از یک‌هزار و 185 واحد صنفی تولیدی و عرضه کننده پوشاک در سطح استان بازدید به عمل آمد که در نتیجه بیش از 3 هزار و 51 ثوب انواع البسه و پوشاک نامتعارف و منقوش به تصاویر موهن و شیطان پرستی کشف شد.

وی اعلام کرد: در این طرح، 49 واحد صنفی متخلف پلمب شد و برای 87 واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمب صادر شد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی مازندران، تصریح کرد: در این طرح، 23 متهم به تهیه و توزیع البسه نامتعارف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 باقرزاده در پایان با استناد به بند 14 از ماده 4 قانون ناجا مصوب مجلس شورای اسلامی و آئین نامه اماکن عمومی مصوب هئیت وزیران، ماده 17 و بند ه ماده 28 قانون نظام صنفی بر رعایت قوانین، مقررات و ضوابط انتظامی، بر اجرای تکالیف صنفی از سوی متصدیان واحد های صنفی تاکید کرد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا