اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39037 مورخ:[1399-04-16 10:09:01]
662 خبازی متخلف در مازندران شناسایی شد/تشکیل پرونده 3 میلیارد ریالی برای متخلفان
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت مازندران:

662 خبازی متخلف در مازندران شناسایی شد/تشکیل پرونده 3 میلیارد ریالی برای متخلفان

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه طی سال‌جاری، تعداد 662 واحد خبازی متخلف در استان  شناسایی و به شعب تعزیرات حکومتی معرفی شدند؛ گفت: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله این واحدهای خبازی متخلف، بیش از 3 میلیارد ریال بوده است.

به گزارش مازند اصناف؛ حسین اصغرزاده طی گفت‌وگویی اظهار کرد: تعداد 662 واحد خبازی متخلف در استان مازندران شناسایی و به شعب تعزیرات حکومتی معرفی شدند.


وی افزود: از ابتدای سال‌جاری تا پایان خرداد ماه، 8 هزار و 720 مورد بازرسی از واحدهای خبازی استان مازندران انجام که منجر به شناسایی 662 واحد خبازی متخلف شده است.


معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله این واحدهای خبازی متخلف، بیش از 3 میلیارد ریال بوده است.


اصغرزاده با اشاره به اینکه این بازرسی‌ها با همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی استان صورت می‌گیرد؛ اعلام کرد: طرح نظارت بر واحدهای خبازی در تمامی ایام سال در استان در حال اجرا می‌باشد.


وی در پایان از عموم شهروندان مازندرانی درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه کم فروشی، گران‌فروشی، عدم درج قیمت، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و انواع تخلفات صنفی، مراتب را به تلفن 124 و یا سامانه www.124.ir اعلام کنند.

به گزارش خبرنگار ما، بیش از 4 هزار و 200 واحد خبازی در استان مازندران مشغول فعالیت هستند

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا