اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39010 مورخ:[1399-04-14 07:26:01]
سرای تجاری مازندران در داغستان راه اندازی می‌شود
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران:

سرای تجاری مازندران در داغستان راه اندازی می‌شود

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران با تاکید بر توسعه مناسبات با استان های حاشیه خزر گفت: سرانه تجاری با مشارکت روسیه در داغستان برگزار می شود.

به گزارش مازند اصناف؛ مجتبی رضوی پیش ازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به انعقاد تفاهمنامه با داغستان اظهار داشت: قرار شد برای پیگیری تفاهمنامه هیئتی از بخش خصوصی و دولتی اعزام شوند تا امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برای راه اندازی خانه تجاری پایش شود.

وی با بیان اینکه سرای تجاری با مشارکت روسیه در داغستان برپا می‌شود، یادآور شد: تا دو ماه آینده یک هیئت زمینی به منطقه اعزام می‌شود و در این سفر قرارهای ملاقاتی نیز با تجاری دیگر مناطق از جمله آذربایجان برگزار می‌شود.

وی با اظهار اینکه در ایجاد سرای تجاری حساسیت خاصی داریم، گفت: متأسفانه تاکنون نشست‌های بی تو بی‌ها بی نتیجه بوده است و این نشان می‌دهد که در زمینه راه اندازی سراهای تجاری باید وسواس بیشتری به خرج دهیم.

رضوی بااشاره به درپیش بودن انتخابات انجمن صنعت و معدن یادآور شد: لازمه شرکت در انتخابات پرداخت حق عضویت خواهد بود و در حال حاضر هشت انجمن تحت پوشش خانه صنعت استان فعالیت دارند.

رئیس خانه صنعت مازندران به رتبه ششم استان مازندران از نظر جواز تأسیس اشاره کرد و گفت: از نظر صدور پروانه بهره برداری رتبه هشتم کشور را دارد.

وی بااشاره به اینکه کرونا به واحدهای تولیدی استان آسیب زده است، تصریح کرد: یک سری از واحدها دچار آسیب کاری شدند اما کرونا سبب تعطیلی واحد خاص تولیدی نشده است./مهر


انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا