اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 39008 مورخ:[1399-04-14 04:28:01]
دومین هتل پنج ستاره استان مازندران در بابلسر افتتاح شد

دومین هتل پنج ستاره استان مازندران در بابلسر افتتاح شد

دومین هتل پنج ستاره استان مازندارن با حضور وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستی عصر امروز پنجشنبه در شهر بابلسر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مازند اصناف؛ هتل "میزبان" بابلسر پس از هتل آزادی خزر (هایت سابق) دومین هتل پنج ستاره استان مازندران و نخستین هتل پنج ستاره استان پس از پیروزی انقلاب اسلامی است. 

هتل میزبان با سرمایه گذاری  ۳۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی ساخته شد که به صورت مستقیم برای ۲۰۰ نفر اشتغال ایجاد می کند که با حضور علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی افتتاح شد.

همچنین مجموعه تالارها، سالن VIP رستوران یاس، رستوران سلف سرویس، رستوران ایتالیایی، رستوران محلی و کافی شاپ به عنوان دیگر بخش‌های هتل پنج ستاره میزبان هستند و این هتل در ۱۶ طبقه و ۱۶۲ اتاق مشرف به دریای خزر و قله دماوند براساس آخرین متد و تکنیک های مهندسی صنعت هتلداری ایران احداث شده است.

به گفته مسئولان میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی مازندران ساخت فود کورت، شهربازی سرپوشیده و فروشگاه‌های تجاری از جمله برنامه‌های در دست اقدام هتل پنج ستاره میزبان می باشد

مازندران دارای ۲۰۰ واحد اقامتی هتلینگ است که ظرفیت پذیرایی بیش از هفت هزار نفر شب اقامت را دارند. همچنین میزان ظرفیت اقامتی رسمی استان مازندران حدود ۸۰ هزار نفر شب اقامت است. 

با این وجود مجموع ظرفیت رسمی و غیر رسمی اقامتی استان بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر شب اقامت است که سالانه میزبان حدود ۳۰ میلیون نفر گردشگر و مسافر هستند. /ایرنا

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا